БУДІВНИЦТВО ТА ДЕВЕЛОПМЕНТ

 

Будівельна індустрія є одним з найважливіших секторів економіки будь-якої країни, розвиток якого напряму впливає на багато інших галузей держави (виробництво, банківська сфера, сфера обслуговування й т.д.).

 

Сьогодні український ринок будівництва та девелопменту вже не росте стрімкими темпами й тепер на перше місце виходить якість надання послуг, висока ефективність, вміння правильно та якісно спланувати й реалізувати проекти.
Для девелоперів і будівельників це означає мати ефективну схему «виробництва» та комплексну систему управління проектами.

 

Юрлайн має великий досвід юридичного обслуговування та надання юридичних послуг будівельним компаніям, власникам торгових площ, девелоперам, українським та іноземним інвесторам з усіх питань, що виникають під час реалізації проектів з будівництва та управління нерухомістю, зокрема будівництва багатоквартирних житлових комплексів, готелів, офісів, логістичних комплексів, таких елементів портової інфраструктури як об’єкти для приймання, сушки, зберігання та перевалки зерна й інших проектів.
Юрлайн надасть комплексну юридичну підтримку на всіх етапах реалізації Ваших проектів у сфері будівництва та управління нерухомістю, в тому числі щодо залучення фінансування, оформлення взаємовідносин з інвестиційними партнерами, планування діяльності, розробка всієї необхідної документації для реалізації Ваших проектів, участь в переговорах, а за необхідності й у вирішенні судових спорів.

ФАХIВЦI