ВИРІШЕННЯ СУДОВИХ СПОРІВ

 

Судова практика є однією з профільних в діяльності фірми. Юристам судової практики вдалося зарекомендувати себе досвідченими судовими адвокатами, орієнтованими на максимально ефективний захист інтересів клієнта. Наші адвокати відмінно справляються з веденням складних судових процесів та вирішенням суперечок, що вимагають майстерності і досвіду.

 

Наша практика включає корпоративні, податкові, будівельні, морські, а також інвестиційні суперечки в державних судах і в міжнародному комерційному арбітражі. Нашими принципами є високий професіоналізм, пошук нестандартних рішень, індивідуальний підхід до кожної справи та орієнтованість на результат.

 

Багатий досвід дозволяє нам надавати широкий спектр послуг: починаючи від консультування клієнтів з питань мінімізації судових ризиків при реалізації різних проектів та оцінки судової перспективи конкретної справи, закінчуючи представництвом інтересів клієнтів у судах загальної юрисдикції, господарських та адміністративних судах всіх інстанцій, а також міжнародних комерційних арбітражних інститутах. Ми не тільки консультуємо клієнтів і представляємо їх інтереси в національних судах, але також маємо досвід спільної участі із зарубіжними колегами в складних судових процесах, ініційованих одночасно в декількох юрисдикціях. У сфері кримінального права ми зосереджені на справах економічної спрямованості, представляючи як інтереси компаній та їх посадових осіб, так і приватних клієнтів.

 

В якості окремого напрямку слід виділити практику міжнародного і морського арбітражу. Ми маємо досвід представлення інтересів клієнтів у Міжнародному комерційному арбітражному суді і Морській арбітражній комісії при Торгово-промисловій палаті України, а також інших міжнародних арбітражних інститутах. Ми представляли інтереси наших клієнтів в арбітражних розглядах за договорами підряду, міжнародної купівлі-продажу, договорами про спільну діяльність, договорам фінансового лізингу, а також у корпоративних спорах.

 

Завдяки багаторічному досвіду, накопиченому нами при обслуговуванні шіпінгових компаній і судноремонтних верфей Одеського регіону, варто окремо згадати морській арбітраж – за останні десять років нашими юристами в МАК при ТПП України було успішно проведено більше трьох десятків судових справ у спорах, пов’язаних з виконанням судноремонтних контрактів, стягненням заборгованості за виконані підрядні роботи, виконанням аварійних і водолазних робіт, а також спорів, пов’язаних із затопленням судна.

 

Довідником «Ukrainian Law Firms 2014» ЮФ «Юрлайн» була відзначена і рекомендована іноземним клієнтам у категоріях «Вирішення судових спорів», «Економічні злочини» і «Міжнародний арбітраж».

 

У 2016 році практика вирішення судових спорів була рекомендована міжнародним рейтингом юридичних фірм Legal 500.

ФАХІВЦІ