Микитенко Тетяна Василівна
СТАРШИЙ ЮРИСТ, АДВОКАТ

КОНТАКТИ

Тел./Факс +38 (048) 738 08 93
e-mail: t.mykytenko@jurline.ua

ПРАКТИКИ

ІНДУСТРІЇ

МОВИ

Українська, російська, англійська

_

Тетяна Микитенко працює у фірмі з 2012 року. За час діяльності займалася вирішенням питань клієнтів у сферах цивільного права, у тому числі господарського права та права інтелектуальної власності, також податкового, земельного, трудового права, також представництвом інтересів клієнтів у судах України (місцевих судах, судах апеляційної інстанцій, Вищому адміністративному суді України, Вищому господарському суді України, Вищому спеціалізованому суді України з розгляду цивільних та кримінальних справ), представництвом інтересів в органах виконання судових рішень, в органах державної влади та місцевого самоврядування.
За час юридичної практики клієнти отримали успішне вирішення своїх питань правовового характеру внаслідок надання пані Тетяною юридичних консультацій, підготовки та супроводу процесу укладення договорів, у тому числі зовнішньоекономічних, врегулювання судових спорів, включно шляхом укладення мирових угод, а також вирішення інших питань у сфері права.

ОСВIТА

Національний університет «Одеська національна юридична академія» (кваліфікація магістр права за спеціальністю «Правознавство», 2012)

Школа американського права (Chicago-Kent College of Law, Illinois Institute of Technology, 2018)

ЧЛЕНСТВО У ПРОФЕСІЙНИХ ОРГАНІЗАЦІЯХ

Національна асоціація адвокатів України (2018)

Рада адвокатів Одеської області (2018)

ПУБЛІКАЦІЇ

“Захист прав споживачів харчових продуктів. Аналіз судової практики з цивільних спорів” (видання “Юрист & Закон”, випуск №8, 2018)
“Юридичні особливості виноробного бізнесу в Україні” (видання “Закон і Бізнес”, 2018)