МОРСЬКЕ ТА ТРАНСПОРТНЕ ПРАВО

 

Значне місце в практиці нашої фірми традиційно займає супровід клієнтів, що відносяться до морегосподарського комплексу. Вигідною особливістю Одеського регіону є те, що з 18 портів України в Одеському регіоні на відстані 20 км один від одного розташовані три найбільших порти: «Одеса», «Південний» та «Чорноморськ».

 

Багаторічний супровід діяльності різних підприємств, що працюють в портах України (Одеса, Південний, Чорноморськ, Миколаїв, Ізмаїл, Рені та ін.), дозволяють нам надавати клієнтам повний спектр послуг з юридичного супроводу діяльності транспортних підприємств, морських терміналів, підприємств, які надають транспортно-експедиторські, брокерські послуги, послуги з агентування суден, судноремонтних підприємств, а також інших суб’єктів господарювання, пов’язаних з портовою інфраструктурою.

 

Завдяки широкій клієнтській базі, що представлена підприємствами морегосподарського комплексу різного профілю, наш досвід в даній сфері не обмежується поточним супроводом діяльності морських терміналів (сервітути та оренда об’єктів портової інфраструктури, спільна діяльність в морських портах, будівництво та модернізація об’єктів портової інфраструктури, гідротехнічних споруд, днопоглиблювальні роботи й т.п.). Ми супроводжували багатомільйонні інвестиційні проекти з будівництва об’єктів портової інфраструктури, договори оренди цілісних майнових комплексів та приватизації; за нашої участі в Одеському регіоні були спроектовані, побудовані та запущені кілька перевалочних комплексів та морських терміналів.
Окрема увага в практиці фірми приділяється оформленню взаємовідносин та врегулюванню суперечок, пов’язаних з перевезенням вантажів залізничним, автомобільним та морським транспортом, в тому числі повний юридичний супровід транспортно-експедиторської діяльності та митного оформлення.

ФАХІВЦІ