МОРСЬКЕ ТА ТРАНСПОРТНЕ ПРАВО

 

Значне місце в практиці нашої фірми традиційно займає супровід клієнтів, що відносяться до морегосподарського комплексу. Вигідною особливістю Одеського регіону є те, що з 18 портів України в Одеському регіоні на відстані 20 км один від одного розташовані три найбільші порти: «Одеса», «Южний» та «Іллічівськ».

 

Багаторічний супровід діяльності різних підприємств, що працюють в портах Чорноморського регіону (Одеса, Южний, Іллічівськ, Миколаїв, Ізмаїл, Рені та ін.), дозволяє нам надавати клієнтам повний спектр послуг з юридичного супроводу діяльності транспортних підприємств, морських терміналів, підприємств, що надають транспортно-експедиторські, брокерські послуги, послуги з агентування суден, судноремонтних підприємств, а також інших суб’єктів господарювання, пов’язаних з портовою інфраструктурою.

 

Завдяки великій клієнтській базі, представленої підприємствами морегосподарського комплексу різного профілю, наш досвід у даній сфері не обмежується поточним супроводом діяльності морських терміналів (сервітути і оренда об’єктів портової інфраструктури, спільна діяльність у морських портах, будівництво та модернізація об’єктів портової інфраструктури, гідротехнічних споруд, днопоглиблювальні роботи і т.п.). Ми супроводжували багатомільйонні інвестиційні проекти з будівництва об’єктів портової інфраструктури, договори оренди цілісних майнових комплексів та приватизації; за нашої участі в Одеському регіоні були спроектовані, побудовані й запущені кілька перевалочних комплексів і морських терміналів.

ФАХІВЦІ