МІЖНАРОДНА ТОРГІВЛЯ ТА ЗЕД

Юрлайн надає супровід угод у сфері міжнародної торгівлі в різних секторах економіки. Ми надаємо юридичні консультації на всіх етапах здійснення міжнародних угод як для українських, так і для іноземних клієнтів.

Ми надаємо консультації клієнтам з питань міжнародних торгових угод, митного законодавства, договірного права, включаючи договори купівлі-продажу, дистрибуції, франчайзингу, концесії, поставки, договори про надання послуг, а також всіх аспектів зовнішньоекономічної діяльності. Крім цього, наші юристи володіють необхідними знаннями та кваліфікацією для надання консультацій за законодавством інших юрисдикцій, таких як Великобританія, Росія, Швейцарія. При необхідності ми також залучаємо локальних юридичних радників для максимально ефективного вирішення поставлених завдань.

Наша компанія проявляє максимум уваги всім вимогам і формальностям, а також захисту інтересів клієнта при веденні переговорів, складанні та аналізі проектів договорів та первинної документації, супровіду процедури укладення, внесення змін і припинення різного роду контрактів.
Ми також здійснюємо захист інтересів клієнта при вирішенні спорів, пов’язаних із здійсненням правочинів транснаціонального характеру як в українських судах, так і при розгляді спорів МКАС при ТПП України, а також згідно регламентам міжнародних арбітражних організацій та асоціацій, таких як GAFTA, FOSFA, LCIA , LMAA. Наша компанія також надає кваліфіковану допомогу при позасудовому врегулюванні суперечок і забезпеченні виконання судових рішень.

Маючи досвід в супроводі суперечок, пов’язаних з реалізацією різних груп товарів, таких як зерно, сировина, промислові товари, продукти харчування, інформаційні технології, наша компанія завжди готова забезпечити Ваш бізнес ефективними рішеннями і правильним підходом до вирішення виниклих завдань і складнощів на міжнародному ринку.

ФАХIВЦI