Нгуєн Анастасія Зунівна
ЮРИСТ

КОНТАКТИ

Тел./Факс +38 (093) 845 18 81
e-mail: a.nguien@jurline.ua

ПРАКТИКИ

ІНДУСТРІЇ

МОВИ

Українська, російська, англійська

_

Нгуєн Анастасія має практичний досвід бізнес консультування, корпоративного та податкового планування, складання міжнародних комерційних контрактів, взаємодії з державними органами.
Анастасія приймає безпосередню участь в аудиті структур з іноземним елементом та розробці схем міжнародного бізнес-адміністрування, супроводжує ЗЕД та діяльність представництв іноземних компаній в України з урахуванням митного і валютного законодавства України, а також законодавства закордонних країн. Анастасія має обширні знання в міжнародному праві та праві ЄС, отрімані в тому числі під час професійного стажування в Німеччині.
Володіючи компетенцією в морському праві, Анастасія входить в групу юристів, які забезпечують консалтинг підприємств морегосподарського комплексу.
До сфери особливого інтересу Анастасиї входять інновації в праві та різноманітні LegalTech ініціативи; окрім того, вона виступає суддею в студентських змаганнях з правознавства.

ОСВIТА

Одеський національний університет імені І. І. Мечникова, спеціальність «Правознавство» (2015)
Одеський національний університет імені І. І. Мечникова, спеціальність «Менеджмент ЗЕД» (2015)
Обучение в Университете г. Турку и Академии Або (Финляндия, 2014)

ПУБЛІКАЦІЇ

1. Нгуєн, А. З. Усі на захист права приватної власності в Криму! // «Юридична газета» – № 32/33 від 18.08.2015. – С.18-19.
2. Правовой дайджест морской отрасли: портовые сборы, памятка капитанам, судебная практика // ЮРЛИГА от 18.09.2015 (в соавторстве)
3. Правовой дайджест морской отрасли: внутренний водный транспорт, судовые документы и соглашение с Кипром // ЮРЛИГА от 10.12.2015 (в соавторстве)
4. Морской дайджест: зона свободной торговли, таможенное оформление грузов и льготные тарифы // ЮРЛИГА от 10.02.2016 (в соавторстве)