НЕРУХОМІСТЬ ТА БУДІВНИЦТВО

 

ЮФ «Юрлайн» має багаторічний досвід супроводу діяльності провідних будівельних компаній Одеського регіону та реалізації великих проектів у сфері нерухомості. Ми ведемо будівельні проекти в сфері комерційної та промислової нерухомості, а також надаємо підтримку будівельним компаніям, що спеціалізуються на зведенні елітних житлових комплексів. Представляючи інтереси інвесторів та будівельних компаній, ми надаємо підтримку на всіх стадіях будівельного процесу: підготовка консультацій та висновків, розробка схеми реалізації проекту, підготовка партнерських угод з інвесторами, супровід інвестування та фінансування будівництва, участь в тендерах, поточний супровід будівельних проектів, введення в експлуатацію, і управління нерухомістю.

 

Юристи нашої фірми мають багатий досвід в розробці фінансової та податкової структури угод, здійснюють реєстрацію речових прав та їх обтяжень у Державному реєстрі прав на нерухоме майно.

 

Ми проводимо комплексний правовий аудит проектів, спрямований на виявлення можливих ризиків, пов’язаних з його реалізацією, а також способи та механізми їх усунення. Фахівці ЮФ «Юрлайн» також допоможуть врегулювати спірні питання, що виникають при реалізації проектів, пов’язаних з будівництвом та нерухомістю, в тому числі – в судовому порядку.
 

ФАХІВЦІ