ОПОДАТКУВАННЯ

 

Питання щодо оподаткування є тою сферою, з якою рано чи пізно зустрічається кожен. Враховуючи універсальність податкової практики, дана послуга може бути запропонована клієнту як у рамках комплексного рішення до проекту (корпоративна сфера, M&A, операції з активами і т.д.), так і в якості окремої послуги.

 

Фахівці податкової практики нашої фірми готові запропонувати повний спектр відповідних послуг, який традиційно включає в себе: податкове планування, податковий due diligence та надання консультацій з питань оподаткування, консультування з питань митного законодавства, консультування з податкових питань щодо корпоративної структури, репатріації доходів, створення і припинення компаній, а також вирішення податкових спорів. Ми маємо значний досвід у даній сфері і пропонуємо клієнтам широкий спектр послуг, забезпечуючи комплексний підхід при вирішенні податкових питань, що виникають у повсякденній роботі компаній.

 

Крім податкового планування та консультування з питань застосування Податкового законодавства, наші юристи готові надати підтримку клієнтам у ході проведення податкових перевірок та оформлення їх результатів, оскарження неправомірних дій контролюючих органів, представлення інтересів клієнтів у спорах з податковими та митними органами, а також при вирішенні спорів, пов’язаних з оподаткуванням, в судах усіх інстанцій.

ФАХІВЦІ