Панова Світлана Ігорівна
АСОЦІЙОВАНИЙ ПАРТНЕР

КОНТАКТИ

Тел./Факс +38 (048) 738 08 93
e-mail: s.panova@jurline.ua

ПРАКТИКИ

ІНДУСТРІЇ

МОВИ

Українська, російська, англійська

_

Світлана Панова має більше 11 років практичного досвіду в галузі корпоративного, земельного, адміністративного та податкового права, а також складання міжнародних комерційних контрактів.

Приєднавшись до ЮФ « Юрлайн» в 2004р., Світлана виступала в якості провідного консультанта з питань українського права в багатьох проектах. Світлана має досвід роботи з надання юридичних консультацій, складання проектів договорів (контрактів), юридичних висновків, представленню інтересів клієнтів у суді, обслуговуванню корпоративних клієнтів (у тому числі представництв іноземних компаній в Україні).

Пані Панова представляла українські та зарубіжні компанії у Верховному Суді України, Вищому господарському суді України, Вищому адміністративному суді України і в Міжнародному комерційному арбітражному суді при Торгово-промисловій палаті України. Світлана має унікальний досвід участі у складних судових спорах, де вона представляла інтереси найбільших українських та зарубіжних компаній з різних питань.

Будучи провідним спеціалістом в таких індустріях, як харчова промисловість, виноробство, медицина, Світлана успішно керує практикою комплексного супроводу бізнесу/проектів.

ОСВІТА

Одеська національна юридична академія (2005)

ЧЛЕНСТВО У ПРОФЕСІЙНИХ ОРГАНІЗАЦІЯХ

Національна асоціація адвокатів України (2012)

Рада адвокатів Одеської області (2012)

Одеська обласна колегія адвокатів (2010)
Асоціація юристів України (2008)

ПУБЛІКАЦІЇ
(у співавторстві)

1. Научно-практический комментарий Закона Украины «О защите прав потребителей» // «Видавничий дім «Професіонал», 2011  (у співавторстві)

2. Деякі аспекти зловживання монопольним становищем на ринку послуг з придбання в оренду земельних паїв / / Вісник одеської адвокатури № 1, 2014

3.  Коментар до статті “Як доказати податкову резидентність кіпрської компанії?” //Юридична газета. – №6 (504)   від 9 лютого 2016 р. –  с. 16.

4. Статья “Репутація – наше все.” // Юридична газета. – № 34-35 (532-533) від 30 серпня 2016 р. – с. 38-39.