ПОДАТКОВЕ ПЛАНУВАННЯ ТА ПОДАТКОВІ СПОРИ

 

Питання оподаткування входять до тієї сфери, з якою рано чи пізно зустрічається кожен. Наша фірма має значний досвід в даній сфері та пропонує клієнтам широкий спектр послуг, забезпечуючи комплексний підхід при вирішенні податкових завдань, що виникають у повсякденній роботі бізнесу.

 

Фахівці податкової практики нашої фірми готові запропонувати повний спектр відповідних послуг, який включає в себе:
– податкове планування;
– податковий due diligence та надання консультацій з питань оподаткування;
– консультування з питань трансфертного ціноутворення;
– консультування з податкових питань щодо корпоративної структури, репатріації доходів, створення і припинення компаній;
– консультування з питань митного законодавства.

 

З огляду на універсальність податкової практики, послуги наших фахівців можуть бути запропоновані клієнту, як в рамках комплексного рішення по бізнес-проекту (корпоративна сфера, M&A, операції з активами й т.д.), так і в якості консультацій з окремих питань оподаткування.

 

Крім податкового планування та консультування з питань застосування податкового законодавства, наші юристи готові надати підтримку клієнтам у врегулюванні спорів з податковими та митними органами, а саме:
– юридичний супровід при проведенні перевірок та оформлення їх результатів контролюючими органами;
– оскарження неправомірних дій контролюючих органів в адміністративному та судовому порядку;
– представлення інтересів клієнтів у спорах з податковими та митними органами в судах всіх інстанцій.

 

Юристи податкової практики «Юрлайн» мають великий досвід успішного захисту інтересів бізнесу в спорах стосовно застосування податкового законодавства. Професіоналізм нашої команди був неодноразово підтверджений в рейтингу «Найбільших публічно-правових спорів» згідно видання «Юридична Практика» (в 2013, 2014, 2016 роках).

ФАХIВЦI