ПРИВАТНІ КЛІЄНТИ

 
Успішні підприємці, сім’ї та інші заможні приватні клієнти часто звертаються до нас з питань структуризації капіталу, податкового планування, управління майном в Україні і за кордоном. Ми надаємо повний спектр правової підтримки для забезпечення податкової та фінансової ефективності. З метою збереження і примноження активів клієнта ми завжди намагаємося розробити індивідуальний план розвитку бізнесу з урахуванням інтересів, цілей і особливостей кожного клієнта.
 
Сьогодні активи приватних клієнтів часто піддаються великій кількості ризиків як з боку контрагентів, так і з боку державних органів України та інших країн. Ми володіємо унікальним досвідом представництва інтересів клієнтів з питань захисту активів, інвестицій та бізнесу в різних юрисдикціях.
 
Наша фірма також надає послуги зі створення благодійних фондів та організацій, а також надає юридичний супровід соціально значущих проектів. Ми також консультуємо клієнтів по окремим особистим питанням, пов’язаним з придбанням нерухомості в Україні та за кордоном, а також отриманням дозволу на проживання та дозволу на працевлаштування нерезидентів в Україні.
 
Розуміючи делікатність проектів і питань, які ставляться перед юристами приватними клієнтами, Юрлайн завжди строго дотримується їх конфіденційності. Клієнти цінують юристів фірми за неупередженість в оцінці проекту та вирішення всіх поставлених завдань.

ФАХIВЦI