ПРО КОМПАНIЮ

 

Історія фірми бере початок у 1994 році, коли декілька молодих юристів об’єдналися під керівництвом досвідченого та амбітного правознавця Олега Кутателадзе. Так було створено одну з перших юридичних фірм м. Одеси, яка забезпечувала юридичний супровід бізнесу та надання правової допомоги приватним особам. Це був складний та цікавий час, коли відбувалися процеси формування нового українського законодавства. Нові вимоги бізнесу, що тільки зароджувався, дозволяли молодим та енергійним юристам швидко опановувати нові напрямки юридичної практики. З часом змінювалося законодавство, змінювалися вимоги до юристів, виникала необхідність у перегляді структури фірми та в організації роботи з клієнтами. У зв’язку з цим, у 2004 р. фірма була реорганізована в партнерську організацію і почала іменуватися Юридичною фірмою «Юрлайн». Сьогодні у фірмі налічується 5 партнерів, які забезпечують розвиток основних практик спільно з радниками, старшими юристами, юристами та стажерами фірми.

 

Юрлайн фокусує свою увагу на наданні юридичних послуг на півдні України. Регіональний статус фірми не обмежує можливості наших клієнтів отримати правову допомогу за межами регіону. Досвід та кваліфікація наших юристів, а також угоди про співпрацю з українськими та іноземними юридичними фірмами, дозволяють надавати нашим клієнтам необхідний комплекс юридичних послуг на високому рівні.

 

Наші юристи мають міжнародний досвід, який дає нам розуміння потреб наших клієнтів. Деякі співробітники є викладачами провідних одеських навчальних закладів, мають вчені ступені та наукові звання, регулярно беруть участь у професійних конференціях, а також у підготовці юридичних висновків для вищих судових установ України.

 

Юрлайн регулярно входить до рейтингу «50 провідних юридичних фірм України (ТОП-50)», а у 2015 році була визнана кращою юридичною фірмою півдня України за версією газети «Юридична практика». Довідником «Ukrainian Law Firms 2018: A Handbook for Foreign Clients» ЮФ «Юрлайн» була рекомендована іноземним клієнтам у практиках “Агробізнес”, “Антимонопольне законодавство”, “Корпоративне право / M&A”, “Інфраструктура”, “Телекомунікації та ЗМІ”, “Вирішення спорів”, “Нерухомість, будівництво, земля”, “Податкове та трансфертне ціноутворення”, а також “Транспорт”. Юристи фірми неодноразово ставали номінантами різних професійних рейтингів.

 

З 2015 року Юридична фірма “Юрлайн” щорічно отримує рекомендації від міжнародного рейтингу юридичних фірм Legal 500, а також відмічена у міжнародному рейтингу Chambers&Partners. У 2018 році за результатами рейтингу The Legal 500 ЕМЕА 2018 Юридична фірма “Юрлайн” була рекомендована в галузі «Вирішення спорів», а партнери фірми Володимир Зубар та Віталій Черкес були згадані як відмінні спеціалісти. Юрлайн також рекомендована щоквартальним виданням Legal Quarterly від KyivPost.

 

У своїй діяльності ЮФ “Юрлайн” керується загальновизнаними світовими стандартами і правилами адвокатської етики: професіоналізм та стабільно висока якість послуг, пріоритет інтересів клієнта і розуміння специфіки його галузі, конфіденційність, а також сумлінний підхід до виконання своїх зобов’язань.

 

image Top_tier_firmstop50-1