ПРО КОМПАНIЮ

 

Історія фірми бере початок у 1994 році, коли кілька молодих юристів об’єдналися під керівництвом досвідченого і амбітного правознавця Олега Кутателадзе. Так було створено одну з перших юридичних фірм м. Одеси, яка забезпечує юридичний супровід бізнесу та надання правової допомоги приватним особам. Це був складний та цікавий час, коли відбувалися процеси формування нового українського законодавства. Нові вимоги бізнесу, що тільки зароджувався, дозволяли молодим та енергійним юристам швидко опановувати нові напрямки юридичної практики. З часом змінювалося законодавство, змінювалися вимоги до юристів, виникала необхідність у перегляді структури фірми та в організації роботи з клієнтами. У зв’язку з цим, у 2004 р. фірма була реорганізована в партнерську організацію і почала іменуватися Юридичною фірмою «Юрлайн». Сьогодні у фірмі налічується 5 партнерів, які забезпечують розвиток основних практик спільно з радниками, старшими юристами, юристами та стажерами фірми.

 

Юрлайн фокусує свою увагу на наданні юридичних послуг на півдні України. Регіональний статус фірми не обмежує можливості наших клієнтів отримати правову допомогу за межами регіону. Досвід та кваліфікація наших юристів, а також угоди про співпрацю з українськими та іноземними юридичними фірмами, дозволяють надавати нашим клієнтам необхідний комплекс юридичних послуг на високому рівні.

 

Наші юристи мають міжнародний досвід, який дає нам розуміння потреб наших клієнтів. Багато співробітників є викладачами провідних одеських вузів, мають вчені ступені та наукові звання, регулярно беруть участь у професійних конференціях, а також у підготовці юридичних висновків для вищих судових установ України.

 

Юрлайн регулярно входить до переліку «50 провідних юридичних фірм України (top-50)» ,а у 2015 році була визнана кращею юридичною фірмою півдня України за версією газети «Юридична практика».  Довідником «Ukrainian Law Firms 2014» ЮФ «Юрлайн» була відзначена і рекомендована іноземним клієнтам у категоріях «Вирішення судових спорів», «Економічні злочини», «Міжнародний арбітраж» та «Оподаткування». Юристи фірми неодноразово ставали номінантами різних професійних рейтингів.

 

У 2016 році Юридична фірма “Юрлайн” була рекомендована міжнародним рейтингом юридичних фірм Legal 500 та у міжнародному рейтингу Chambers&Partners.

 

В 2018 году за результатами рейтингу The Legal 500 ЕМЕА 2018 Юридична фірма “Юрлайн” була рекомендована в галузі «Вирішення спорів», а партнери фірми Володимир Зубар та Віталій Черкес були згадані як відмінні адвокати.

 

image Top_tier_firms lawyers_234_60top50-1