СТИПЕНДІАЛЬНИЙ КОНКУРС

Наша компанія на конкурсній основі регулярно проводить стажування для перспективних молодих фахівців. Стажування в Юрлайн надає можливість отримати практичний досвід застосування теоретичних знань, необхідні ділові навички, ознайомитися з принципами роботи юридичної фірми, а також визначитися зі сферою професійних інтересів.
 
Вже декілька років щорічно Юрлайн проводить стипендіальний конкурс. Це гарна можливість для студентів юридичних спеціальностей вищих навчальних закладів Одеси показати свої знання та навички в юридичній сфері. Переможці конкурсу на отримання іменних стипендій Юрлайн отримують стипендію і можливість стажування в Юрлайн.

IMG_7225
За результатами І Стипендіального конкурсу 2014-2015 рр. переможцями стали Нгуєн Анастасія, Коцага Олександр та Ковбаснюк Ганна.
За результатами ІІ Стипендіального конкурсу 2015-2016 рр. – Присяжнюк Володимир, Коч Олена та Брежнєва Юлія.
ІІІ Стипендіальний конкурс 2016-2017 рр. – Дятель Максим, Ташкінова Ганна та Гладченко Андрій.
IV Стипендіальний конкурс 2017-2018 рр. – Опанасенко Анатолій, Старосуд Вадим та Лагозинський Владислав.
 
Сьогодні Нгуєн Анастасія, Дятель Максим, Опанасенко Анатолій та Лагозинський Владимлсав є членми команди Юрлайн та своїм прикладом надихають багатьох студентів на успішній старт юридичної кар’єри, прийнявши участь у Стипендіальному конкурсі Юридичної фірми “Юрлайн”.
 
Інформацію про проведення нового V стипендіального конкурсу Юрлайн ви можете знайти тут.
 
З усіх питань звертайтесь за телефоном (048) 738 08 93 або за електронною адресою competition@jurline.ua