DUE DILIGENCE

 

Однією із затребуваних сфер юридичної практики є надання клієнтам широкого спектру консультацій. З цією метою наша компанія надає послуги з підготовки як юридичних висновків, так і due diligence.

 

Юридичні висновки найчастіше потрібні нашим клієнтам під час планування правочинів, перевірки юридичної чистоти об’єктів нерухомості, дотримання податкового законодавства, благонадійності контрагентів, оцінки перспектив судового розгляду, а також у випадках необхідності отримати незалежну думку про корпоративну структуру, рекомендації щодо її модернізації та побудови максимально ефективного захисту бізнесу.

 

Due diligence надається компанією щодо правових, податкових та фінансових аспектів складних інвестиційних проектів, угод M&A, при купівлі акцій/корпоративних прав, інших активів, при комерційному кредитуванні, приватизації державного майна. Цей вид послуги включає в себе комплексне дослідження об’єкта інвестування, в тому числі питань титулу, наявності обтяжень, судових розглядів, необхідної дозволеної документації, прав інтелектуальної власності, перевірки структури існуючих зобов’язань, аналіз можливих ризиків та надання відповідних рекомендацій. Залежно від потреб клієнтів, надається попередній due diligence, коли інвестування ще тільки плануються, і комплексний due diligence, коли рішення щодо інвестування вже прийнято.

 

Результати проведеного аналізу можуть бути як підставою для подальшої співпраці з клієнтом в рамках окремого проекту, так і посібником із самостійної реалізації запропонованих нами рішень силами штатних юристів.

 

Багаторічна викладацька практика юристів компанії в провідних юридичних вищих навчальних закладах Одеси, багатий досвід наукової роботи, а також успішна діяльність, створеного в рамках компанії Центру правових досліджень ім. К.Ф. Савіньї, дозволяють нам, під час надання юридичних висновків/due diligence, в разі необхідності, залучати для вирішення особливо складних завдань і підготовки експертних висновків провідних вчених-юристів України, а також, в процесі надання практичних рекомендацій, виходити з аналізу перспектив розвитку законодавства, що є одним з наріжних каменів побудови бізнесу в країні з динамічними правовими, економічними, соціальними процесами.

ФАХІВЦІ