ЮРИДИЧНІ ВИСНОВКИ / DUE DILIGENCE

 

Однією із затребуваних практик компанії є надання широкого спектру юридичних висновків. На відміну від традиційного західного розуміння due diligence, у практиці роботи вітчизняних компаній due diligence, як правило, обмежується лише вивченням окремих правових та податкових аспектів діяльності компанії.

 

Разом з тим, з метою надання максимально ефективної допомоги нашим клієнтам, ми надаємо юридичні висновки як з окремих питань (висновки щодо окремих угод, контрактів, перевірка юридичної чистоти об’єктів нерухомості, перевірка благонадійності контрагента, оцінка перспективи судового розгляду в конкретній справі і т. п.), так і щодо правових, податкових та фінансових аспектів складних проектів та угод, що реалізуються в різних юрисдикціях.

 

Залежно від потреб клієнта предметом аналізу можуть бути питання купівлі-продажу компанії або окремих активів, законності приватизації державного майна, надання незалежної думки щодо корпоративної структури клієнта, а також рекомендації щодо її модернізації та побудови максимально ефективного захисту бізнесу. Результати проведеного аналізу можуть бути як підставою для подальшої співпраці в рамках окремого проекту, так і керівництвом до дії для клієнта і самостійної реалізації запропонованих нами рішень силами штатних юристів.

 

Багаторічна викладацька практика юристів компанії у провідних юридичних внз Одеси, багатий досвід наукової роботи, а також успішна діяльність створеного в рамках компанії Центру правових досліджень ім. К.Ф. Савіньї , дозволяють нам у разі необхідності залучати для вирішення особливо складних завдань та підготовки експертних висновків провідних вчених-юристів України.

ФАХІВЦІ