UA

UA

Дятель Максим

Основна інформація

Дятель Максим приєднався до команди у 2017 році після перемоги у ІІІ Стипендіальному конкурсі, що проходив під патронатом ЮФ «Юрлайн».Свою професійну кар’єру Максим розпочав на другому курсі університету, працюючи на громадських засадах у центрі, що спеціалізувався у наданні правової допомоги незахищеним верствам населення. Після третього курсу (у 2013 році) Максим працював на посаді головного спеціаліста у поважному органі місцевого самоврядування де здійснював представництво інтересів територіальної громади міста Одеса в судах.
У студентських роках Максим захоплювався британським форматом парламентських дебатів. Наполегливість Максима стала запорукою його перемог, так він став двократним переможцем одного з найбільших дебатних турнірів Східної Європи та багатьох інших національних та міжнародних турнірів.Жага до перемог та запальних дух визначили сферу практики Максима в команді Юрлайн, внаслідок чого, з моменту приєднання до команди, основними практиками Максима є господарські судові спори, а з 2018 року ще й податкові спори.
Клієнти та індустрії, яких здебільшого супроводжує у своїй практиці Максим є зернотрейдери та інші представники аграрного сектору економіки держави, а також зернові термінали.

Освіта

Національний університет «Одеська юридична академія» (магістр права 2017 рік)

Членство у професійних організаціях

Рада адвокатів Одеської області (2020)Асоціація правників України (2017)

Публікації

Дятель М.О. Акциз на холодильники, як це? // «Юридична газета» №10(716) – 2020 – с. 30 – 31.. Дятель М.О. Без квот зерно не експортувати // «Юридична газета» №47 (701) – 2019 – с. 26-28. Дятель М.О. Розмежування судових юрисдикцій у світлі нових процесуальних кодексів і практики Великої Палати ВС – Юридична практика 2018 р.