UA

UA


БАНКИ ТА ФІНАНСИ

Illustration

Юрлайн пропонує своїм клієнтам комплексний супровід бізнесу в банківській і фінансовій сфері. Наші фахівці надають правову підтримку всім учасникам фінансового ринку - українським і іноземним банкам, кредиторам, здобувачам фінансової допомоги і учасникам проектів із залученням фінансування з-за кордону. Вони відмінно розбираються у всіх нюансах транскордонних угод і нормативно-законодавчих вимог та забезпечують ефективний захист інтересів клієнтів в умовах мінливої ринкової обстановки.
Юрлайн надає всебічну юридичну підтримку банкам, інвестиційним компаніям, компаніям з управління активами та іншим фінансовим установам з усіх аспектів ведення бізнесу на ринках фінансових послуг, включаючи такі питання:

організації бізнесу в різних сферах фінансової діяльності;залучення додаткового фінансування;проведення корпоративної реструктуризації;взаємодії з фінансовими регуляторами;ведення судових справ щодо врегулювання заборгованості за договорами;оформлення позик і фінансування угод з придбання активів, у тому числі за кордоном.
На рахунку у Юрлайн численні угоди по кредитуванню з найбільшими банками Одеського регіону, проекти по борговому фінансуванню з ЄБРР, проекти з реструктуризації заборгованості в іноземному правовому полі і велика судова практика у спорах, що стосуються укладання та виконання договорів фінансування, в тому числі з реалізацією заставного майна і корпоративних прав.

ФАХІВЦІ