UA

UA


ТРАНСПОРТНЕ ТА МОРСЬКЕ ПРАВО

Illustration

Значне місце в практиці Юрлайн традиційно займає супровід клієнтів морегосподарського комплексу. Вигідною особливістю Одеського регіону є те, що з 18 портів України в Одеському регіоні на відстані 20 км один від одного розташовані три найбільших порти: «Одеса», «Південний» та «Чорноморськ».
Багаторічний супровід діяльності різних підприємств, що працюють в портах України (Одеса, Південний, Чорноморськ, Миколаїв, Ізмаїл, Рені та ін.) дозволяють нам надавати клієнтам повний спектр послуг з юридичного супроводу діяльності транспортних підприємств, морських терміналів, підприємств, які надають транспортно-експедиторські, брокерські послуги, послуги з агентування суден, судноремонтних підприємств, а також інших суб’єктів господарювання, пов’язаних з портовою інфраструктурою.

Завдяки великый клієнтській базі, що представлена підприємствами морегосподарського комплексу різного профілю, досвід фахівців «Юрлайн» в даній сфері не обмежується поточним супроводом діяльності морських терміналів (сервітути та оренда об’єктів портової інфраструктури, спільна діяльність в морських портах, будівництво та модернізація об’єктів портової інфраструктури, гідротехнічних споруд, днопоглиблювальні роботи і т.ін.). Ми супроводжували багатомільйонні інвестиційні проекти з будівництва об’єктів портової інфраструктури, договори оренди цілісних майнових комплексів та приватизації; за нашої участі в Одеському регіоні були спроектовані, побудовані та запущені кілька перевалочних комплексів та морських терміналів.
Окрема увага в практиці Юрлайнприділяється оформленню взаємовідносин та врегулюванню суперечок, пов’язаних з перевезенням вантажів залізничним, автомобільним та морським транспортом, в тому числі повний юридичний супровід транспортно-експедиторської діяльності та митного оформлення.
Команда відзначена в розділі «Transport» в Ukrainian Law Firm 2020 - A Handbook for Foreign Clients, а Володимир Зубар названий видатним фахівцем в цій індустрії.
Топ-5 в морському праві згідно з рейтингом «Лідери ринку. Рейтинг юридичних компаній України» (Юридична газета, 2017)

ФАХІВЦІ