UA

UA


ВИНОРОБСТВО ТА ВИНОГРАДАРСТВО

Illustration

З моменту створення наша компанія займається юридичним супроводом діяльності виноробних підприємств. Як відомо, найбільш сприятливі умови для розвитку виноробства та виноградарства в Україні спостерігаються в тих регіонах, де цьому сприяють необхідні м’які кліматичні умови. Таким регіоном, безсумнівно, є південь нашої країни.
Юрлайн обслуговує найбільші виноробні підприємства півдня України, надаючи правову підтримку виноробній діяльності на кожному етапі її здійснення – від вирощування винограду та збору врожаю – до надходження готової виноробної продукції на полиці магазинів.

Наші юристи мають великий досвід роботи в питаннях ліцензування виробництва та продажу виноробної продукції, оподаткування, оренди цілісних майнових комплексів виноробних підприємств, договірного, конкурентного, антимонопольного права, з якими такі підприємства безсумнівно зустрічаються в своїй діяльності.
Особливе місце у виноробній сфері займають питання, пов’язані із захистом інтелектуальної власності. Юристи фірми допомагають у вирішенні завдань, пов’язаних з отриманням правової охорони на об’єкти інтелектуальної власності в сфері виноробства, врегулювання правових відносин, пов’язаних з використанням об’єктів інтелектуальної власності виноробних підприємств, а також у захисті прав інтелектуальної власності в державних органах і суді.
Команда відзначена в розділі «Agribusiness» в Ukrainian Law Firm 2020 - A Handbook for Foreign Clients

ФАХІВЦІ