UA

UA


ПРИВАТНІ КЛІЄНТИ

Illustration

Успішні підприємці, рідні та близькі їм люди часто звертаються до Юрлайн з питань структуризації капіталу, податкового планування, управління майном в Україні та за кордоном. Ми надаємо повний спектр правової підтримки для забезпечення податкової та фінансової ефективності. З метою збереження і примноження активів клієнта ми завжди намагаємося розробити індивідуальний план розвитку бізнесу з урахуванням інтересів, цілей і особливостей кожного клієнта.
Сьогодні активи приватних клієнтів часто піддаються великій кількості ризиків як з боку контрагентів, так і з боку державних органів України та інших країн. Юристи Юрлайн володіють унікальним досвідом представництва інтересів клієнтів з питань захисту активів, інвестицій та бізнесу в різних юрисдикціях.

Юрлайн надає послуги зі створення благодійних фондів та організацій, а також надає юридичний супровід соціально значущих проектів. Ми консультуємо клієнтів з окремих особистих питань, пов'язаних з придбанням нерухомості в Україні та за кордоном, отриманням дозволу на проживання та дозволу на працевлаштування нерезидентів в Україні, різного роду інвестувань та захисту активів.
Розуміючи делікатність проектів і питань, які ставляться перед юристами приватними клієнтами, Юрлайн завжди суворо дотримується їх конфіденційності. Клієнти цінують юристів фірми за неупередженість в оцінці проекту та вирішення всіх поставлених завдань.
Команда відзначена в розділі «Private clients» в Ukrainian Law Firm 2020 - A Handbook for Foreign Clients.


ФАХІВЦІ