UA

UA


СПОЖИВЧІ ТОВАРИ ТА ТОРГІВЛЯ

Illustration

Торговельні відносини - це фундамент ринкової економіки і, незалежно від політичних, історичних подій, законодавчих чи фінансових обмежень, питання дистрибуції, купівлі-продажу, поставки, франчайзингу, захисту прав споживачів і прав інтелектуальної власності завжди залишаються актуальними.
Серед наших клієнтів великі дистриб'ютори, постачальники, виробники, торгово-розважальні центри та бізнес-центри, щоденна діяльність яких забезпечується юридичною підтримкою з боку фахівців Юрлайн.


Юрлайн провадить юридичне консультування з підготовки та виконання договорів поставки, договорів франчайзингу та договорів дистрибуції. Надає правові висновки щодо дії договорів оренди та суборенди, консультування з питань антимонопольного законодавства, оформлення знаків на товари та послуги (торгових марок), консультування в рекламній діяльності та з питань дотримання вимог законодавства щодо захисту прав споживачів, а також з багатьох інших питань у сфері оптової та роздрібної торгівлі.
Адвокати Юрлайн успішно представляють інтереси клієнтів у претензійній роботі, судових і арбітражних спорах, пов'язаних з виконанням договірних зобов'язань, з порушенням прав інтелектуальної власності і захистом прав споживачів, а також в спорах з податковими органами і регуляторними органами в сфері захисту прав споживачів.
Ми володіємо багаторічним досвідом в цій галузі і допомагаємо клієнтам знайти найбільш ефективні рішення поставлених завдань.


ФАХІВЦІ