UA

UA


ПОДАТКОВЕ ТА МИТНЕ ПРАВО

Illustration

Ми пропонуємо клієнтам правову допомогу при вирішенні податкових завдань як в діяльності бізнесу, так і по відношенню до сімейного майна.
Основні напрямки практики:■ оподаткування підприємств (податок на прибуток, ПДВ, дивіденди, податок на репатріацію); ■ трансфертне ціноутворення;■ міжнародне податкове планування, вибір юрисдикції та корпоративної структури, оподаткування КІК (контрольованих іноземних компаній) та їх засновників і бенефіціарів;■ оподаткування у зв’язку з придбанням нерухомості, корпоративних прав та інвестиційною діяльністю;■ індивідуальне оподаткування і податки щодо сімейного майна; ■ консультування з питань митного законодавства;■ взаємодія з органами державної влади.

Питання оподаткування можуть бути частиною комплексного рішення щодо бізнес-проекту (M&A, операції з активами тощо) або предметом окремих консультацій.
У спорах з податковими та митними органами ми готові надати наступну юридичну підтримку клієнтам:■ супровід під час проведення перевірок; ■ оскарження неправомірних дій і рішень контролюючих органів в адміністративному порядку;■ представництво інтересів клієнтів в судах всіх інстанцій.
Ключовий показник ефективності нашої команди - це успішний захист інтересів клієнта в податкових суперечках. ■ команда відзначена в розділі «Tax and Transfer Pricing» в Ukrainian Law Firm 2020 - A Handbook for Foreign Clients■ судові процеси в сфері оподаткування, які ми супроводжували, увійшли в рейтинг «Найбільші публічні суперечки в сфері оподаткування» відповідно до видання Юридична Практика в 2016 і 2019 році■ топ-8 в практиці «Митне право» в рейтингу «Лідери ринку. Рейтинг юридичних компаній України» (Юридична газета 2017)


ФАХІВЦІ