UA

UA


СУДОВА ПРАКТИКА

Illustration

Судова практика є однією з профільних напрямків діяльності фірми. Юристи Юрлайн здатні творче застосувати закон, запропонувати неординарне рішення задач та створити «прецедент» під час вирішення як типових судових спорів, так і під час розгляду судом унікальних питань, іноді пов’язаних з правовою кваліфікацією спору, але часто пов’язаними також з проблемою доказування обставин.
Юристи фірми спеціалізуються на вирішенні корпоративних, податкових, цивільних, адміністративних спорів, спорів, пов'язаних з морською сферою, як в національних судах, так і в міжнародному комерційному арбітражі. Нашими принципами є високий професіоналізм, пошук нестандартних рішень, індивідуальний підхід до кожного судового спору і орієнтованість на результат.

Багаторічний досвід дозволяє нам надавати широкий спектр послуг: починаючи від консультування клієнтів з питань мінімізації судових ризиків при реалізації проектів і оцінки судової перспективи конкретної справи, закінчуючи представництвом інтересів клієнтів в судах загальної юрисдикції, господарських та адміністративних судах всіх інстанцій, а також міжнародних комерційних арбітражних інститутах. Наші юристи мають багатий досвід співпраці із зарубіжними колегами в складних судових процесах, ініційованих одночасно в декількох юрисдикціях.  
У сфері кримінального права ми зосереджені на справах економічної спрямованості, представляючи як інтереси компаній і їх посадових осіб, так і приватних клієнтів. Адвокати компанії надають захист під час досудового розслідування (в т.ч. питання вилучення, арешту та повернення майна, вилученого під час обшуків) та під час судового розгляду обвинувальних актів.
У 2016, 2018 роках практика вирішення судових спорів Юрлайн була рекомендована міжнародним рейтингом юридичних фірм Legal 500.
Судові процеси, які ми супроводжували, увійшли в рейтинги «Найбільші публічні судові і арбітражні справи», «Найбільші публічні суперечки в сфері оподаткування» відповідно до видання Юридична Практика (у 2013, 2014, 2016 2017, 2019 роках).
Команда відзначена в розділі «Litigation» довідником Ukrainian Law Firm 2020 - A Handbook for Foreign Clients.


ФАХІВЦІ