UA

UA


ТРАНСПОРТ ТА ІНФРАСТРУКТУРА

Illustration

Питання транспорту і транспортної інфраструктури в цілому традиційно є важливими для функціонування економіки.
Базовим напрямком роботи Юрлайн в цій індустрії є повний юридичний супровід інвестиційних проектів, в тому числі в морських портах, включаючи приватизацію, оренду, спільну діяльність, концесію, інші види державно-приватного партнерства. Наші фахівці мають успішний досвід як базової побудови працюючої інвестиційної моделі, так і вирішення спорів у вже існуючих відносинах, включаючи судовий порядок в Україні і міжнародний арбітраж.

Крім того, юристи Юрлайн мають значний досвід супроводу всього ланцюга ринку логістики та перевезень, включаючи митне оформлення, спори з митними та податковими органами, супровід діяльності експедиторів, брокерів, перевізників (включаючи пасажирські перевезення), роботу з дозвільною документацією. 
Фахівці Юрлайн в даній галузі мають практику реєстрації морських суден під іноземними прапорами, оформлення купівлі-продажу та іпотеки флоту, супровід великого кредитування під заставу транспортних засобів.
Успішної реалізації проектів в транспортній сфері команда Юрлайн досягає як завдяки поєднанню високого рівня стандартів і оперативності при щоденному супроводі діяльності клієнта, так і креативного підходу у вирішенні нестандартних завдань. 
■ Команда відзначена в розділі «Transport» в Ukrainian Law Firm 2020 - A Handbook for Foreign Clients, а Володимир Зубар названий видатним фахівцем в цій індустрії.■ Команда також відзначена в розділі «Infrastructure» в Ukrainian Law Firm 2020 - A Handbook for Foreign Clients .

ФАХІВЦІ