UA

UA

СПІЛЬНОТА

Illustration

Реалізуючи концепцію корпоративної соціальної відповідальності, ми інвестуємо свій досвід та знання у вирішення суспільних проблем, в тому числі щодо вдосконалення законодавства, розширення механізмів взаємодії з громадськими організаціями, надаємо pro bono послуги.
Юрлайн підтримує соціальні проекти та на постійній основі переказує кошти в благодійний фонд, який надає допомогу онкохворим дітям в Україні.

Також ми робимо свій вклад у підвищення правової культури та професійного рівня юристів. Юрлайн організувала серію постійних освітніх проектів, до участі в яких запрошує практикуючих правників та студентів. Докладну інформацію про проекти дивіться нижче.

Illustration

Стипендіальнийконкурс

Підтримка молоді – це вклад в майбутнє професії. Щороку Юрлайн проводить конкурс та нагороджує кращих студентів-правників.

Illustration

Центр правових дослідженьім. Савіньї

Професійний юрист вивчає не просто сучасну юриспруденцію, він слідує за її розвитком через століття.

Illustration

Комітет з цивільного та сімейного права Ради адвокатів Одеській області

Комітет створений як платформа для обміну досвідом, професійної дискусії і підвищення кваліфікації адвокатів Одеського регіону.

Illustration

Школа американського правав Одесі 2017-2018

Учасники навчального проекту від Chicago-Kent College of Law (IIT) за підтримки Юрлайн високо оцінили отримані знання про юриспруденцію США та позитивний вплив на їх подальше професійне життя.

Illustration

Кар'єра в Юрлайн

З кожним новим членом команди Юрлайн прагне розділити спільні цінності та успіхи.