UA

UA


МІЖНАРОДНИЙ АРБІТРАЖ

Illustration

Наша фірма є однією з небагатьох регіональних юридичних фірм, які мають досвід супроводу арбітражних справ за правилами таких організацій і асоціацій як GAFTA, FOSFA, LCIA, LMAA, SCC, а також інших арбітражних регламентів. В даний час кількість міжнародних спорів за участю українських підприємств стрімко зростає. Це пов'язано з постійним розвитком українського бізнесу і розширенням економічних зв'язків з численними країнами. Для вирішення можливих або вже виниклих суперечок багато компаній вибирають міжнародний комерційний арбітраж, який характеризується високим професіоналізмом арбітрів, а також швидкістю і конфіденційністю розгляду справ.

Юристи практики міжнародного арбітражу мають унікальний досвід супроводу найбільших комерційних суперечок відповідно до англійського та українського законодавства, а також готові надавати рекомендації щодо вибору арбітрів, найбільш кваліфікованих для вирішення того чи іншого спору. Завдяки співробітництву Юрлайн із іноземними юридичними фірмами у Великобританії, Швейцарії, Кіпрі, Румунії, Швеції, Турції, США, Латвії, Російської Федерації ми готові надавати повний спектр юридичного супроводу арбітражних справ у різних юрисдикціях.
Юрлайн надає свої послуги на всіх стадіях арбітражного провадження:■ консультування при виборі права та юрисдикції для розгляду можливих суперечок за договором;■ оцінка позиції клієнта і перспектив справи;■ вироблення стратегії ведення справи;■ складання процесуальних документів;■ організація збору та фіксації доказової бази; ■ забезпечення взаємодії з експертами;■ безпосереднє ведення арбітражної справи; ■ супровід арбітражної справи на стадії усних слухань;■ визнання і виконання рішень міжнародного комерційного арбітражу.
Юрлайн представляє інтереси клієнтів в арбітражних спорах ad hoc, а також у спорах відповідно до регламентів провідних світових арбітражних інститутів, таких як:■ Лондонський міжнародний арбітражний суд – London Court of International Arbitration (LCIA);■ Лондонська асоціація морських арбітрів – London Maritime Arbitrators Association (LMAA);■ Міжнародний комерційний арбітражний суд при Торгово-промисловій палаті України (МКАС при ТПП України);■ Арбітражний суд при Асоціації торгівлі зерном і кормами - Grain and Feed Trade Association (GAFTA);■ Арбітражний суд при Федерації Асоціацій з торгівлі оліями, насінням олійних культур і жирами – Federation of Oils, Seeds and Fats Associations (FOSFA);■ Арбітражний інститут Торгової палати Стокгольма – Arbitration Institute of the Stockholm Chamber of Commerce (SCC).
Команда відзначена в розділі «International Arbitration» в Ukrainian Law Firm 2020 - A Handbook for Foreign Clients


ФАХІВЦІ