UA

UA


МІЖНАРОДНА ТОРГІВЛЯ

Illustration

Юрлайн, як надійний правовий радник, супроводжує угоди у сфері міжнародної торгівлі в різних секторах економіки. Ми надаємо юридичну допомогу на всіх етапах реалізації транскордонних угод як для українських, так і для іноземних клієнтів.
Ми надаємо консультації клієнтам з питань міжнародних торгових угод, митного законодавства, договірного права, включаючи договори купівлі-продажу, дистрибуції, франчайзингу, поставки та інших аспектів зовнішньоекономічної діяльності. Крім цього, наші юристи володіють необхідними знаннями та кваліфікацією для надання консультацій за законодавством інших юрисдикцій, таких як Великобританія, Швейцарія, Російська Федерація. За необхідності ми також залучаємо локальних юридичних радників для максимально ефективного вирішення поставлених завдань.

Фахівці Юрлайн приділяють максимум уваги всім вимогам і формальностям, а також захисту інтересів клієнта при веденні переговорів, складанні та аналізі проектів договорів та первинної документації, супроводі процедури укладення, внесення змін і припинення різного роду контрактів.
Ми здійснюємо захист інтересів клієнта при вирішенні спорів, пов'язаних із здійсненням правочинів транснаціонального характеру як в українських судах, так і при розгляді спорів у МКАС при ТПП України, а також в арбітражних відповідно до регламентів GAFTA, FOSFA, LCIA, LMAA, SCC. Юрлайн надає кваліфіковану допомогу при необхідності визнання та виконання рішень іноземних судів і міжнародних комерційних арбітражів на території України.
Маючи значний досвід у представництві інтересів клієнтів під час суперечок, пов'язаних з реалізацією різних груп товарів і послуг, таких як зерно, сировина, промислові товари, продукти харчування, інформаційні технології, наша компанія завжди готова забезпечити Ваш бізнес ефективними рішеннями і правильним підходом до вирішення поставлених завдань і виниклих складнощів.


ФАХІВЦІ