UA

UA

КОМАНДА

Illustration

Зубар Володимир

Керуючий партнер

Володимир Зубар має досвід представництва ключових гравців морської інфраструктури України, агросектора, ринку нерухомості та інших сфер економіки, супроводжує знакові інвестиційні проєкти і складні транзакції з міжнародним елементом, а також розробляє стратегію судового захисту українських і зарубіжних компаній. 


Illustration

Черкес Віталій

Партнер

Віталій Черкес є партнером фірми і керує практикою вирішення судових спорів. Приєднався до фірми в 2000 році. Спеціалізується на веденні судових розглядів в галузі господарського, цивільного та адміністративного права, а також у сфері міжнародного і морського арбітражу. 


Illustration

Капеліст Максим

Партнер

Капеліст Максим очолює сектор консультування корпоративних і приватних клієнтів щодо інвестиційних проєктів, операцій з корпоративними правами та нерухомістю, реструктуризації бізнесу, міжнародного податкового планування.


Illustration

Вовк Олександр

Партнер

Основний напрямок професійної діяльності Олександра полягає у веденні господарських і цивільних судових процесів, а також наданні правової допомоги на стадії виконання судових рішень. Крім судової практики Олександр спеціалізується на комплексному супроводі діяльності підприємств, ведення претензійно-позовної роботи, а також консультуванні з питань застосування норм господарського та цивільного права, спадкового та шлюбно-сімейного законодавства.


Illustration

Віхрова Тетяна

Адвокат

Тетяна Віхрова працює в компанії з 1995 року. Юридичною практикою займається більше 25 років. Має великий досвід роботи у сфері професійної діяльності на ринку цінних паперів. Спеціалізується у сфері корпоративного права.


Illustration

Микитенко Тетяна

Адвокат

Тетяна Микитенко займається юридичною практикою з 2012 року. Тетяна здійснює правовий супровід бізнес-проєктів, займається вирішенням правових питань, що виникають в процесі діяльності клієнтів, в тому числі шляхом врегулювання спорів в судах України.


Illustration

Різун Ніна

Адвокат

Сфера практики Ніни Різун включає корпоративні питання ведення бізнесу в Україні, зокрема, створення суб'єктів господарювання різних організаційно-правових форм, їх юридичний супровід, консультування з питань корпоративного управління, спеціалізується на наданні юридичних послуг в сфері будівництва та нерухомості.


Illustration

Мінченко Дар'я

Адвокат

Основними напрямками професійної діяльності Дар'ї є міжнародний арбітраж та транскордонне судочинство. Дар’я приймала участь у арбітражних слуханнях спорів за правилами LCIA, LMAA, GAFTA, FOSFA, SCC та супроводжувала судові спори у іноземних юрисдикціях. Вона також успішно представляє інтереси клієнтів в судах України.


Illustration

Вороненко Анастасія

Адвокат

Вороненко Анастасія має практичний досвід бізнес консультування, корпоративного та податкового планування, складання міжнародних комерційних контрактів, взаємодії з державними органами.Її діяльність також включає представництво інтересів клієнтів в судах України. 


Illustration

Опанасенко Анатолій

Юрист, помічник адвоката

Основним напрямком професійної діяльності Опанасенко Анатолія є юридичний супровід господарських, цивільних та адміністративних судових процесів, працює над підготовкою юридичних висновків для клієнтів, здійснює супровід діяльності підприємств, веде претензійно-правову роботу.


Illustration

Нехрищинюк Олена

Юрист, помічник адвоката

Основними напрямками діяльності Нехрищинюк Олени є представництво інтересів в суді в спорах, які виникають в процесі ведення бізнесу, сімейних правовідносинах, особистих майнових та немайнових інтересах осіб, а також в спорах з представниками влади.