UA

UA


НЕРУХОМІСТЬ ТА БУДІВНИЦТВО

Illustration

Юрлайн має багаторічний досвід реалізації великих проектів у сфері нерухомості та супроводу діяльності провідних будівельних компаній Одеського регіону. Ми ведемо будівельні проекти в сфері комерційної та промислової нерухомості, а також надаємо підтримку будівельним компаніям, що спеціалізуються на спорудженні елітних житлових комплексів. Представляючи інтереси інвесторів і будівельних компаній, ми надаємо підтримку на всіх стадіях будівельного процесу: підготовка консультацій та висновків, розробка схеми реалізації проекту, підготовка партнерських угод з інвесторами, супровід інвестування та фінансування будівництва, участь в тендерах, поточний супровід будівельних проектів, введення в експлуатацію та управління нерухомістю, а також щодо управління нерухомістю та здавання її в оренду після прийняття об’єктів в експлуатацію.

Юристи нашої фірми мають багатий досвід в розробці фінансової та податкової структури угод, регулярно представляють інтереси власників об’єктів нерухомості в переговорах щодо купівлі, продажу, оренди та управління нерухомістю, організовують реєстрацію речових прав та їх обтяжень у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.
Фахівці Юрлайн здійснюють комплексний правовий аудит проектів, спрямований на виявлення можливих ризиків, пов’язаних з їх реалізацією, а також способи та механізми їх усунення. Наші юристи допоможуть врегулювати спірні питання, що виникають при реалізації проектів, пов’язаних з будівництвом та нерухомістю, в тому числі – в судовому порядку.
Основними напрямками практики Юрлайн є:■ придбання, продаж та оренда об’єктів нерухомості;■ оформлення взаємовідносин щодо залучення інвесторів для забудови земельних ділянок і реалізації спільних проектів з будівництва об’єктів нерухомості;■ будівництво житлових і нежитлових об’єктів, реалізація комплексних інфраструктурних проектів;■ оформлення речових прав (право власності, оренда, сервітут тощо) на об’єкти нерухомості;■ фінансування будівництва об’єктів нерухомості;■ представництво у державних органах та органах місцевого самоврядування;■ судові спори, що виникають у сфері будівництва та щодо нерухомості.


ФАХІВЦІ