UA

UA

Круглий стіл щодо актуальних питань, пов’язаних з реєстрацією прав на нерухомість

Круглий стіл щодо актуальних питань, пов’язаних з реєстрацією прав на нерухомість

Одеське Відділення Асоціації правників України спільно з Комітетом з питань енергетики, нафти та газу провели Круглий стіл, на якому обговорювали актуальні питання, пов’язані з реєстрацією прав на нерухомість.

В обговоренні взяли участь провідні фахівці-практики відомих юридичних компаній м. Одеси, представники нотаріату, члени Комітету з питань енергетики, нафти та газу Асоціації правників України.

Зокрема, Олексій Рязанов, радник ЮФ «Юрлайн», розповів про актуальні питання, що виникають при реєстрації прав на нерухомість, з якими стикаються практикуючі юристи. Про особливості реєстрації прав на нерухомість в процесі вчинення нотаріальних дій доповідала Євгенія Бельтюкова, приватний нотаріус Одеського міського нотаріального округу. Ольга Васильєва, заступник директора з юридичних питань ВАТ «Київобленерго», в рамках проблематики круглого столу розповіла про специфіку реєстрації права власності на об’єкти енергетики. 

За словами голови Одеського Відділення Асоціації правників України Світлани Панової, подібні заходи потрібно проводити частіше з метою обміну досвідом між практикуючими юристами і швидкого пошуку рішень на актуальні питання правозастосовної діяльності.