UA

UA

Меморандум про співпрацю між Адвокатським об'єднанням

Меморандум про співпрацю між Адвокатським об'єднанням "Юрлайн" та Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого

26 січня 2022 року між Адвокатським об'єднанням "Юрлайн" та Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого (Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого) було підписано Меморандум про співпрацю. Документ скріпили підписами ректор університету Анатолій Гетьман (Анатолій Гетьман) і керуючий партнер АО "Юрлайн" Володимир Зубар (Владимир Зубарь).

Предметом меморандуму є встановлення та розвиток довгострокових партнерських відносин завдяки інтеграції освітнього, наукового та практичного потенціалів.

Варто зазначити, що вже два роки поспіль студенти Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого демонструють високий рівень знань та займають призові місця у Стипендіальному конкурсі Юрлайн. Так, стажування у Адвокатському об'єднанні "Юрлайн" у 2020 році пройшла студентка міжнародно-правового факультету Анна Пархоменко, яка посіла 3 місце, а у 2021 році - студентка господарсько-правового факультету Дарія Бандура (Daria Bandura), яка посіла 2 місце.

Адвокатське об'єднання "Юрлайн" поділяє цінності та стратегічні пріоритети університету і, з метою набуття студентами практичних навичок найвищої якості, з радістю долучається до співпраці з Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого.