UA

UA

Перше засідання Комітету з цивільного та сімейного права Ради адвокатів Одеської області.

Перше засідання Комітету з цивільного та сімейного права Ради адвокатів Одеської області.

В листопаді 2014 року при Раді адвокатів Одеської області був створений Комітет з цивільного та сімейного права, який за планами його засновників має стати майданчиком для обговорення найбільш важливих питань правозастосовчої практики за участю суддів, нотаріусів, співробітників органів юстиції та адвокатів.

19 лютого 2015 року в конференц-залі «Сієтл» (Impact Hub Odessa) спільно з Судовою палатою з розгляду цивільних справ Апеляційного суду Одеської області було проведено перше засідання Комітету з цивільного та сімейного права Ради адвокатів Одеської області.  

Головною метою заходу було обговорення проблемних питань кредитних правовідносин, у тому числі й судової практики з приводу підстав припинення поруки.

Участь в обговоренні прийняли голова Комітету Зубар Володимир Михайлович, заступник голови Ради адвокатів Одеської області Костін Андрій Євгенович, секретар Судової палати з розгляду цивільних справ Дрішлюк Андрій Ігоревич, керівник Центру досліджень права ім. Савіньї Кутателадзе Олег Джумберович, а також практикуючі адвокати.