UA

UA

Ukrainian Law Firms 2020. A Handbook for Foreign Clients

Ukrainian Law Firms 2020. A Handbook for Foreign Clients

Видавництво Юридична практика випустило щорічне дослідження Ukrainian Law Firms 2020. A Handbook for Foreign Clients (“Українські юридичні фірми 2020. Довідник для юридичних клієнтів”) http://ukrainianlawfirms.com/.  

Журнал Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients випускається англійською мовою і призначений для іноземних клієнтів та української бізнес-аудиторії, інхаус юристів, представників міжнародних організацій, іноземних посольств, торгових місій, а також практикуючих юристів.

Юридична фірма “Юрлайн” рекомендована в таких галузях як агробізнес, портова інфраструктура, приватні клієнти, нерухомість і транспорт. Професіоналізм фірми відзначений в практиках корпоративного права, кримінального права, міжнародного арбітражу, податкового права, вирішення судових спорів.

В Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients відзначені Володимир Зубар, Олег Кутателадзе, Максим Капеліст, Віталій Черкес, Олександр Вовк, Світлана Панова, Віталій Кутателадзе, Дар’я Мінченко, Ніна Різун як спеціалісти у вищевказаних галузях.

У 2020 році Юрлайн традиційно в трійці кращих в галузі морського і транспортного права – основному напрямку нашої компанії, що консультує транспортні підприємства, морські термінали, судноремонтні заводи, експедиторів та ін. В даній галузі рекомендовані Володимир Зубар та Олег Кутателадзе.

Дослідження Ukrainian Law Firms 2020. A Handbook for Foreign Clients підтверджує професіоналізм всіх спеціалістів команди Юрлайн, а також їх скоординовану спільну роботу, яка показує прекрасний результат.