UA

UA

Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients

Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients

Видавництво Юридическая практика випустило щорічне дослідження Ukrainian Law Firms 2019. A Handbook for Foreign Clients («Українські юридичні фірми 2019. Довідник для іноземних клієнтів»).  

Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients випускається на англійській мові і призначене для іноземної та української бізнес-аудиторії, корпоративних юристів, представників міжнародних організацій, іноземних посольств, торгових місій, а також практикуючих юристів.

Юридична фірма “Юрлайн” рекомендована в таких галузях як аграрне право, корпоративне право, нерухомість та будівництво, податкові спори, вирішення судових суперечок.

Практика вирішення судових спорів є однією з центральних і в ній відзначені Володимир Зубар, Віталій ЧеркесМаксим Капеліст  і Вовк Олександр.  

Юрлайн в трійці кращих в галузі портової інфраструктури та морського і транспортного права – основні напрямки нашої компанії, яка консультує транспортні підприємства, морські термінали, судноремонтні заводи, експедиторів та ін. В даних галузях рекомендовані Володимир Зубар і Максим Капеліст.  

Керуючий партнер Юридичної фірми «Юрлайн» Володимир Зубар також дав коментар виданню Ukrainian Law Firms 2019. A Handbook for Foreign Clients, про основні тенденції ринку Maritime&Shipping і перспективи розвитку даної галузі.  

Дослідження Ukrainian Law Firms 2019. A Handbook for Foreign Clients підтверджують професіоналізм всіх фахівців команди  Law Firm “Jurline”, а також їх скоординовану спільну роботу, яка показує прекрасний результат.