UA

UA

ЮФ “Юрлайн” надала підтримку команді НУ “Одеська юридична академія” для участі в міжнародних дебатах з екологічного права

ЮФ “Юрлайн” надала підтримку команді НУ “Одеська юридична академія” для участі в міжнародних дебатах з екологічного права

22-24 березня 2018 року студенти Національного університету «Одеська юридична академія» Анастасія Карпенко, Христина Мисенко і Абрахам Фейт Абель представили Центральну та Східну Європу на Міжнародному раунді судових дебатів з екологічного права ім. Дж. Стетсона в Університеті ім. Дж. Стетсона (Флорида, США).

Це виявилося можливим завдяки перемозі в Європейському регіональному раунді. Перша частина конкурсу складалася з письмових меморандумів, які оцінювалися провідними іноземними юристами. В цьому році справа стосувалася дотримання балансу між національними інтересами і збереженням популяції вимираючих видів водних птахів. Другою частиною конкурсу були судові дебати серед команд вищих навчальних закладів України.

Також варто відзначити, що студенти отримали нагороди за «Кращий меморандум», а студент Абрахам Фаіт Абель був нагороджений як «Кращий оратор».

Участь в Міжнародному раунді вимагала не тільки фундаментальної підготовки, а й фінансової підтримки, яка була надана американськими і європейськими професорами, а також ЮФ «Юрлайн». Завдяки наданій допомозі команда НУ «ОЮА» мала честь змагатися з переможцями регіональних раундів Бразилії, Гаваї, Колумбії і Непалу. Студенти НУ «ОЮА» стали переможцями в усних раундах з Непалом, а їх меморандум тричі отримав найвищий бал.