UA

UA

Юристи ЮФ «Юрлайн» досягли укладення для клієнта мирової угоди в Апеляційній раді GAFTA

Юристи ЮФ «Юрлайн» досягли укладення для клієнта мирової угоди в Апеляційній раді GAFTA

Між двома найбільшими європейськими трейдерами виник спір з виконання контракту на оптову поставку ячменю, врожаю 2013 року, на умовах FOB, Бургас (Болгарія). Між продавцем і покупцем виникли розбіжності в трактуванні контрактних умов оплати товару CAD ( «готівкові проти оригіналів документів»), в зв’язку з цим продавець відмовився здійснювати завантаження на борт, а покупець оголосив відсутність виконання (default of fulfillment) контракту продавцем і перенаправив судно в іншій порт для закупівлі ячменю за заміщаючому контракту.

У листопаді 2013 покупець ініціював арбітражний процес за правилами GAFTA №125, продавцем був поданий зустрічний позов. Рішенням Арбітражу GAFTA першої інстанції позов покупця про стягнення збитків на суму понад 700 тис. Євро був повністю відхилений, зустрічний позов продавця задоволений в частині стягнення прямих збитків суму 250 тис. Євро.

У квітні 2015 покупцем подано апеляцію на вказане рішення. Юристи «Юрлайн» були залучені до супроводу даної справи на боці покупця на стадії перегляду справи Апеляційною радою GAFTA. За підсумками успішно проведеної юристами процесуальної і переговорної роботи спір був повністю врегульоване шляхом укладання сторонами мирової угоди.

Над супроводом справи працювали юристи фірми Богаченко Павло, Дар’я Мінченко, під керівництвом партнерів Віталія Черкеса і Володимира Зубар.