UA

UA

Юристи ЮФ «Юрлайн» захистили в суді інтереси клієнта у справі про оскарження підрядного договору на суму більше 1 млн. доларів

Юристи ЮФ «Юрлайн» захистили в суді інтереси клієнта у справі про оскарження підрядного договору на суму більше 1 млн. доларів

Команда практики вирішення судових спорів ЮФ «Юрлайн» успішно відстояла інтереси будівельної компанії в судовому розгляді, ініційованому органами прокуратури та Державною фінансовою інспекцією в Одеській області. Контролюючими органами було подано позов про визнання недійсним рішення комітету конкурсних торгів про акцепт конкурсної пропозиції учасника конкурсу, а також про визнання недійсним договору про закупівлю підрядних робіт за рахунок державних коштів на суму, що перевищує в еквіваленті 1,0 млн. дол США.

Судовий процес був ініційований прокуратурою за результатами проведення перевірки дотримання замовником законодавства про державні закупівлі, яка була проведена спільно з Державною фінансовою інспекцією в Одеській області.

Підставою для подачі позову прокурором став висновок перевіряючих про те, що замовником нібито були допущені порушення порядку проведення торгів: порушення порядку опублікування інформації про проведення торгів і порушення при визначенні критеріїв оцінки конкурсних пропозицій учасників, в результаті чого було акцептовано пропозицію учасника з найбільшою ціною.

В ходе судебного разбирательства юристам фирмы удалось доказать соответствие действий заказчика конкурсных торгов всем требованиям законодательства и отсутствие оснований для признания недействительным договора о закупке работ за счет государственных средств.  Спор во всех инстанциях был разрешен в пользу клиента.