UA

UA

Юрлайн проводить стипендіальний конкурс для студентів

Юрлайн проводить стипендіальний конкурс для студентів

До уваги студентів юридичних спеціальностей!

Стипендіальний конкурс – це чудова можливість показати свої знання та навички в юридичній сфері і зробити перший крок у кар’єрі юриста та адвоката. Конкурс дозволяє розкрити талант і потенціал кожного учасника, а також відкриває двері для працевлаштування як в Юрлайн, так і в інших юридичних компаніях і юридичних відділів підприємств.

Юрлайн входить у ТОП-3 юридичних фірм Південного регіону України, регулярно входить у ТОП-50 кращих юридичних фірм України і надає юридичні послуги на ринку більше 20 років. Основні практики – корпоративне право, вирішення судових спорів, міжнародний арбітраж, кримінальне право, податкове право, право міжнародної торгівлі, нерухомість і будівництво, а також супровід діяльності найбільших підприємств у сфері транспорту, будівництва і агросектору.

Конкурс на отримання іменних стипендій Адвокатського об’єднання “Юрлайн” проходить у декілька етапів: заповнення анкети на участь, виконання письмових завдань та співбесіда. Письмові завдання підготовлені з використанням реальних прикладів, з якими юристи Юрлайн стикаються щодня в своїй практиці.

Переможці конкурсу отримують стипендію та можливість стажування в АО «Юрлайн».

1 місце – стипендія у розмірі 20 000 грн.

2 місце – стипендія у розмірі 15 000 грн.

3 місце – стипендія у розмірі 10 000 грн.

Для участі в конкурсі необхідно до 31 грудня 2019 р. заповнити анкету за посиланням: https://forms.gle/ZPuUoW8LzyfpzgAZ8

Усі правила проведення конкурсу можна знайти в Положенні.  

З усіх питань звертайтеся за адресою competition@jurline.ua, за телефоном (048) 738-08-93 або заходьте до нас на сторінку: https://www.facebook.com/Jurline.ua/.