UA

UA

Юрлайн знову визнана в міжнародному рейтингу Legal 500 і національних рейтингах провідних юридичних фірм

Юрлайн знову визнана в міжнародному рейтингу Legal 500 і національних рейтингах провідних юридичних фірм

Юридична фірма «Юрлайн» третій рік поспіль відзначена міжнародним рейтингом юридичних фірм The Legal 500 Europe, Middle East & Africa, який заснований на результатах незалежних досліджень про досягнення і заслуги юридичних фірм в 85 країнах світу.

12 квітня 2018 р. вийшло нове видання рейтингу The Legal 500 ЕМЕА 2018. Юридична фірма «Юрлайн», а також партнери фірми Зубар Володимир Михайлович і Черкес Віталій Олександрович були рекомендовані в галузі «Вирішення спорів» в Україні.  

Також, нагадаємо, що за результатами 2017 року «Юрлайн» зберігає свій статус одного з лідерів ринку юридичних послуг України згідно з рейтингами видань «Юридична газета» і «Юридична практика». 

Наша компанія увійшла в 50 кращих юридичних компаній згідно з рейтингом «Лідери ринку. ТОП-50 юридичних компаній України – 2017 », а проекти компанії були відзначені в наступних номінаціях:  

– ТОП-5 в практиці «Транспортне і морське право» (Юридична газета, Юридична практика);

– ТОП-10 в практиці «Митне право» (Юридична газета);

– Два проекти включені в «Найбільші публічні судові і арбітражні справи» (Юридична практика).

Крім цього, Юрлайн входить до переліку провідних юридичних фірм України за фінансовою ефективністю і обсягом доходів. Визнання фірми в зазначених рейтингах отримано завдяки нашій сильній команді відданих своїй справі юристів, націлених на надання клієнтам послуг найвищої якості.