UA

UA

Тетяна Микитенко

Основна інформація

Тетяна здійснює правовий супровід бізнес-проєктів. Набутий досвід допомагає їй успішно вирішувати правові питання клієнтів у сферах цивільного права, у тому числі господарського права та права інтелектуальної власності, податкового, адміністративного, земельного, митного, трудового права, у тому числі шляхом судового врегулювання спорів та укладення мирових угод.
За час роботи із клієнтами Тетяна займалася вирішенням правових питань у сферах антимонопольного права, оренди та приватизації державного майна, корпоративного права, медіаправа. Тривалий час співпрацює з клієнтами, що займаються виноградарством та виноробством.
У 2018 році була обрана до складу Ради відділення Асоціації правників України в Одеській області.
Допомагає клієнтам здійснювати бізнес у сфері зовнішньоекономічної діяльності.

Освіта

Національний університет «Одеська національна юридична академія» (кваліфікація магістр права за спеціальністю «Правознавство», 2012)
Школа американського права (Chicago-Kent College of Law, Illinois Institute of Technology, 2018)

Членство у професійних організаціях

Національна асоціація адвокатів України (2018)Рада адвокатів Одеської області (2018)

Публікації

«Захист прав споживачів харчових продуктів. Аналіз судової практики з цивільних спорів» (видання «Юрист & Закон», випуск №8, 2018).   «Юридичні особливості виноробного бізнесу в Україні» (видання «Закон і Бізнес», 2018). «Реконструкція «хрущовок»: деталі нового законопроекту від Мінрегіону» (видання «Юридична практика» від 28.08.2019).