UA

UA

Комітет з цивільного та сімейного правав Одеській області

Illustration

Професійна консолідація серед адвокатів міста Одеси - важлива частина освітньої роботи Юрлайн. З метою створення спільної платформи для консультацій та обміну думками, для спільних проектів, професійної взаємодопомоги і підвищення кваліфікації адвокатів в 2014 році при Раді адвокатів Одеської області був заснований Комітет з цивільного та сімейного права.
Ініціатива створення професійного Комітету належить керуючому партнеру Юрлайн Володимиру Зубару. Комітет об'єднав адвокатів міста Одеси в форматі регулярних зустрічей. Для багатьох Комітет відкрив можливість безпосередньо виносити важливі, а іноді і проблемні питання, які потребують консультацій одеського юридичного співтовариства.
Формат роботи Комітету передбачає обговорення найбільш важливих питань правозастосовної практики в галузі цивільного та сімейного права за участю суддів, нотаріусів, працівників органів юстиції та адвокатів.
В рамках роботи Комітету проводяться засідання, де учасники комітету можуть поділиться своїми напрацюваннями і думками.
2015 року була створена сторінка Комітету на Facebook, де публікується інформація про майбутні заходи Комітету та інші новини про роботу Комітету.
Якщо у Вас є пропозиції стосовно діяльності Комітету, проведення семінарів, зустрічей і т.ін., пропонуємо надсилати свої пропозиції на електронну пошту: au.enilruj%40nuzir.n